Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

69 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 27 Maj 14:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 450 ЕУР
2 SOBEN STAN VO KAPISTEC 66 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ТАФТАЛИЏЕ СЕ ПРОДАВА 58М2 ,2-СОБЕН СТАН Н 2/7 КАТ, СО ЛИФТ,ПАРНО, ГРАДБА 2017 ГОДИНА, СО ВГРАДЕНИ ПЛАКАРИ И КУЈНА,ОРИЕНТИРАН СЕВЕР, СО ИЛ. Ш.6314
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
4 soben nov stan vo Kozle 85 500 ЕУР
PLAC ZA GRADBA VO KOZLE ITNO 122 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO KOZLE 56 000 ЕУР
Se izdava magacinski prostor vo Momin Potok 700 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione