Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3-sob opremen stan Novo Lisice

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 19 Qer 12:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: J3679
Se prodava 3-sob stan vo Novo Lisice. Stanot e so vkupna stanbena povrsina od 73m2 + 11m2 podrum, na 4 kat bez lift so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa, juzna orientacija. Stanot se prodava komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Cena: 62.000Evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava opremena garsonjera vo Centar 250 EUR
Se izdava nov namesten stan vo Crnice 79m2 550 EUR
Se izdava kancelariski prostor-Centar 450 EUR
Stan vo Centar od 81m2 87 000 EUR
Në fillim