Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3-sob opremen stan Taftalidze 1

110 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 19 Qer 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: J3682
Se prodava 3-sob stan vo Taftalidze 1 na ul. Praska . Stanot e so vkupna povrsina od 93m2, na 8/10 kat so lift i sopstveno parno greenje, vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, 1 gostinski toalet, terasa. Stanot se prodava komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Cena: 110.000 Evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava kancelariski prostor vo Centar,107m2 350 EUR
Se izdava nov 3 sob namesten stan Debar Maalo 350 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar 300 EUR
Se izdava deloven prostor 650m2-Centar 12 EUR
Në fillim