Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3-sob stan, 93m2-Kisela Voda

71 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 10 Dhj 13:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava 2 soben namesten stan na Vodno 300 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan-Novo Lisice 250 ЕУР
Se izdava 4 sob namesten stan Taftalidze 1 700 ЕУР
Se izdava 3 soben namesten stan Centar 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: J3554
Se prodava 3-sob stan vo Kisela Voda. Stanot e so vkupna povrsina od 93m2, od koi 88m2 stanbena povrsina + 5m2 terasa, na 4 kat bez lift so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa, orientacija jug.
Cena: 71.000 Evra


www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
2 soben stan vo Novo Lisice 36 000 ЕУР
 3 soben stan Taftalidze 2 61 000 ЕУР
Se izdava nov 2 sob stan Crnice 300 ЕУР
Cetvorosob stan 74m2 Zelezara 60 000 ЕУР
Në fillim