Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 soben nov stan vo Taftalidze 1

140 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nën 16:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава нов 3-собен стан во Тафталиџе 1, во близина на Нова Гимназијата,од 103м2 + 40м2 тараса + двор заграден ,новоградба, вселлив Декември 2018 година, со две спални со можност веднаш да се направи и , дневна,трпезарија, кујна, 2 бањи.Има три големи лизгачки врати што излагаат во дворот . Станот е во мала приватна зграда .Има ламелиран паркет, ПВЦ Рехау столарија со тројно стакло, алумин.ролетни.


е.б. 10177

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
2 Soben stan vo Micurin 49 000 ЕУР
PREKRASEN STAN VO DRACEVO 57 000 ЕУР
3 soben stan vo Kisela Voda 48 000 ЕУР
Stan 4 soben 86m2 vo Karpos 4 -
Në fillim