Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 Maj 10:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO AERODROM 350 ЕУР
EDNOSOBEN STAN VO TAFTALIGE 2 37 000 ЕУР
3 soben stan vo Karpos 3 67 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO TAFTALIGE 60 000 ЕУР
ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА СТАРОТО КИНО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 70М2,СО 2 ТЕРАСИ, ОСТАВА И ПОДРУМ, ОРИЕНТИРАН СЕВЕРНО,ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН. Ш.5244
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 2 SOBEN i 3 SOBEN VO CENTAR 250 ЕУР
4 SOBEN STAN VO CENTAR 87 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 82 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 74 800 ЕУР
Në fillim