Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 SOBEN STAN VO KARPOS 1

50 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 Maj 12:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
STAN VO DEBAR MAALO 73 600 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR 250 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАРПОШ 1 ВО БЛИЗИНА НА ДРАМСКИ ТЕАТАР СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 51+ 3М2 ТЕРАСА + 9М2 ПОДРУМ , НА 1/5 КАТ, ОРИЕНТИРАН СЕВЕР,СО ИЛ. Ш.5241
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
4 SOBEN STAN NA VODNO 115 000 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 92M2 VO CENTAR 350 EUR
2 SOBEN STAN VO CENTAR 61 000 EUR
3 SOBEN STAN VO KISELA VODA 78 000 EUR
Në fillim