Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 Soben stan 87m2 so dvor Aerodrom

64 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 24 Shk 09:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava 2-sob namesten stan vo Karpos 4 200 ЕУР
Trosoben stan vo Karpos 4- 73m2 66 000 ЕУР
Se izdava 4 soben stan kat od kuka Crnice 400 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 76m2 Centar 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Sifra: J2599
Se prodava stan vo Aerodrom, 87m2 na prizemje so dva dvora. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 3 spalni sobi, 1 kupatilo +1 gostinsko wc.
Cena: 64500 evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 2 sob namesten stan Hrom 250 ЕУР
2-sob stan 50m2 Karpos 2 62 500 ЕУР
Se izdava namesten stan-garsonjera-Kozle 180 ЕУР
Se izdava 3 sob namesten stan vo Aerodrom 200 ЕУР
Në fillim