Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 SOBEN STAN VO AERODROM

950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КОНФОР ЛУКС 22 Maj 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
Se izdava nov stan so nov mebel vo Aerodrom 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN 3 SOBEN STAN NA KEJ VO CENTAR 350 ЕУР
STAN OD 96m2 VO NOVO LISICE 75 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 64m na 2 KAT 64 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra.8065 SE PRODAVA CETIRI SOBEN STAN VO AERODROM NA PREKRASNA LOKACIJA SO POVRSINA OD 92m2, KAT 4. STANOT POSEDUVA DNEVNA SO TARPEZARIJA, TRI SPALNI SOBI, KUJNA, KUPATILO, GOSTINSKI TOALET I TERASA. GREENJE NA GRADSKO PARNO. VO SOSTAV NA STANOT VLEGUVA I PODRUM SO POVR OD 6m2. CENATA NA STANOT IZNESUVA 950 EVRA PO m2 SO MOZNOST ZA DOGOVOR.

Mob.070/236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
Se izdava trosoben stan do N Zeleznicka 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA LUKSUZEN  STAN VO CENTAR 600 ЕУР
SE  IZNAJMUVA  2 SOBEN  STAN  VO  CENTAR  RAMSTOR 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione