Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 SOBEN STAN VO CENTAR SO GARAZA

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija Domik Nedviznosti 19 Qer 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4 220 ЕУР
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 KAJ DRAMSKI 260 ЕУР
DOMIK IZDAVA 2SOB NAMESTEN STAN VO CENTAR NOVA 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava 4 stan vo Centar so povrsina 111 m2, 3 spalni sobi, 2 banji, garaza. Cena 130000 Evra

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN VO ADORA FLATIRON 380 ЕУР
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ PEDAGOSKA 250 ЕУР
LUKSUZNO NAMESTEN STAN NA VODNO 350 ЕУР
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
Në fillim