Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

4 SOBEN STAN VO KARPOS 4

89 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 03 Tet 13:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO TOPANSKO POLE 39 500 ЕУР
STAN OD 114m2 SO DVOR 192m2 VO CRNICE 150 000 ЕУР
STAN VO CENTAR 65 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАРПОШ 4 ВО КУЛИТЕ СЕ ПРОДАВА 4-СОБЕН СТАН ОД 92М2 СО ТЕРАСА ,НА 12/18 КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО, ОРИЕНТИРАН СЗ/И, СМЕНЕТИ ПВЦ ПРОЗОРИ И САНИТАРИИ ВО КУПАТИЛАТА, СО ИЛ. Ш.6456
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO TOPANSKO POLE 40 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN NA VODNO 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO KARPOS KAJ SIMPO 250 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione