Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

AERODROM 61M2 VISOKO PRIZEMJE VOENA ZGRADA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 25 Shk 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
13454...PARTENON NEDVIZNOSTI PRODAVA STAN VO AERODROM VO VOENA ZGRADANA VISOKO PRIZEMJE 61M2 + TERASA I PODRUM...EDNA SPALNA...CENA 950E/M2...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
  Online
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
Në fillim