Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM NOVI STANOVI 38M2 63M2 78M2 81M2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 04 Shk 16:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14972...AGENCIJA PARTENON PRODAVA NOVI STANOVI VO AERODROM:

*** 81M2 GOTOV VSELIV NA 3ta MAKEDONSKA NA 7KAT 1000E/M2

VO PORTA AERODROM

38M2 NA 8KAT
63M2 NA 4KAT
67M2 NA NA 3KAT
78M2 POSLEDEN KAT
GOTOVI DO KRAJOT NA GODINATA, CENA 1100E/M2 SO DDV + 1% PROVIZIJA AGENCISKA
PARKING 3150EU
POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim