Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktivni duplex stanovi vo Gradski Park

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RealEstatesMacedonia.com 08 Gush 10:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Magacin so deloven prostor vo Pintija 3 800 ЕУР
Se iznajmuva ubav stan 72m2 2 spalni nevseluvan 550 ЕУР
NOV STAN DUPLEKS 136m2 3 SPALNI KAJ VERO TAFTALIGE 120 000 ЕУР
Se izdava celosno namesten stan od 61m2 vo Centar -
Атрактивни дуплекс станови, на приземје со сопствен двор, и кат со три спални соби и две бањи, сето тоа проектирано и изведено во 131м2, давајки му максимален комодитет на секој дел од станот.
Овие станови се целосно ориентирани кон реката Вардар и Градски Парк (ориентација ЈУГ), во внимателно одбрана тивка, мирна и чиста околина.
Објектот е готов и веќе вселен со голем дел од нашите купувачи.
Закажете посета на објектот на 078/300-679
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Renoviran stan so 2 spalni vo Zelezara 40 000 ЕУР
STANOVI NA KEJ NA VARDAR DUPLEX SO DVOR I 3 SPALNI 1 150 ЕУР
Ubava samostojna kuka 240m2 na Vodno do MVR 400 ЕУР
RENOVIRAN STAN 68m2 SO DVOR VO NOVO LISICE 950 ЕУР
Në fillim