Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

BARAKA 55m2 PARCELA 275m2 DRACEVO

45 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate DOMA DOM 26 Shk 11:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
 2SOBEN STAN 50m2 KAJ SOCIJALNO CENTAR VERO JUMBO 0 МКД
NOV TROSOBEN 80m2 DEBAR MAALO kaj BROZ KAFE 550 ЕУР
EXTRA UREDEN 75m2 KAPISTEC ZAV VRABOTUVANJE 280 ЕУР
NAMESTEN STAN 40m2 SO GALERIJA KOZLE KAJ EVTINIJA 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 19 636
Se prodava baraka od 55m2 lepenka od edna strana so gotov proekt za gradba so plateni komunalii za vo osnova 120m2 i vkupna izgradenost od 250m2 razviena povrsina.
Cena 45.000e.za placot !
077 705 108 / 109
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
  Online
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
TROSOBEN NAMESTEN ZA KANCELARII DO UNIVERZALNA 300 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN STAN OD 70m2 VO KOZLE 330 ЕУР
EKSTRA DVOSOBEN STAN OD 45m2 DEBAR MAALO 250 ЕУР
NOV CETVOROSOBEN NAMESTEN STAN 107m2 VLAE 550 ЕУР
Në fillim