Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Centar 86m2 star stan na Orce Nikolov

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 26 Sht 12:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
G.PETROV 41m2 NOV NAMESTEN STAN 0 ЕУР
Centar 100m2 na gl ulica za ordinacija kancelari 200 ЕУР
KAPISTEC 75M2 I 105M2 NOVI STANOVI 0 ЕУР
Kapistec 50m2 renoviran luks 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14749..Agencija Partenon prodava stan vo Centar na orce nikolov vo stara zgrada 86m2 trosoben so moznost za preadaptacija vo 4 soben na 3kat bez lift so sopstveno parno....poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Strog centar novi prazni stanovi 40m2 i 60m2 200 ЕУР
Aerodrom Capitol, 60m2 dvosoben renoviran  opremen 0 МКД
OPREMEN STAN 82m2 SO TRI SPALNI VO KISELA VODA RASADNIK 1 150 ЕУР
Stan od 85m2 na 1kat kaj zavod vo Kapistec 73 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione