Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR AMSM 38m2EXTRA STANCE

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 18 Pri 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 38m2 so posebna spalna na 1 kat so francuska terasa cena 42 000 evra sifra 4731 kon tel 070-546=-378;078-221-492,02-31-645-367;
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
UNIVERZALNA 76M2 1 110 EUR
CENTAR G ZID R.DOM AN EX 132M2 1 150 EUR
CENTAR G ZID GRADSKA BOLNICA 90m2 -
CENTAR GZID BLOK POZADI SOBRANIE 127M2 -
Në fillim