Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR BLOK G ZID POZADI SOBRANIE 72M2

1 110 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 24 Jan 12:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
BUL KOCO RACIN 75m2 930 ЕУР
T.C. BUNJAKOVEC 60M2 380 ЕУР
AERODROM KAJ B KONESKI 43M2  0 ЕУР
NOVI STANOVI POZADI TC BUNJAKOVEC 1190 SO DDV 1 190 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava 3 soben stan od 72m2, na 4 od 6 kat so parno i lift, renoviran
Cena 80 000 eur
Sifra 7024
Kon Tel 070/546-378, 078/221-492, 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
UL.MAKEDONIJA 100 M2 2 300 ЕУР
CENTAR SOBOREN HRAM DO GRAVE 62M2 0 ЕУР
KOMPLEKS MAKEDONIJA 115M2 SE IZDAVA 600 ЕУР
CENTAR G.ZID 57M2 1 420 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione