Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR BUGARSKA AMBASADA 77M2 909 EVRA m2

909 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 16 Nën 14:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava klasicen stan od 77m2 kompletno renoviran na 1 kat so parno ilift cena 70 000 evra sifra 4564 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
NOVOGRADBA MICURIN V.MANDUKOVSKI 57M2  NOV 1 000 EUR
AERODROM R CAEVAC KUKA OD 110M2 1 050 EUR
CENTAR SPROTI KORCAGIN PLAC ZA GRADBA 0 EUR
UNIVERZALNA 85M2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione