Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR G PARK 73m2

1 120 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 16 Jan 18:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava 3 soben stan od 73m2+8m2 podrum, na visoko prizemje, renoviran, orientacija istok zapad
Cena 82 000 eur
Sifra 4415
Kon Tel 070/546-378, 078/221-492, 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR DO VLADA 105M2  100 000 EVRA 960 EUR
STAN NA ILINDENSKA DO VLADA 72M2 1 150 EUR
STAN VO CENTAR BUL KOCO RACIN 71M2 1 000 EUR
AERODROM BUL.JANE SANDANSKI 75M2 69.000EVRA 920 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione