Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR G ZID 90M2 BUL K RACIN

1 030 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 28 Qer 17:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 90 m2 3 soben na 2 od 12 kat so parno i lift cena 92 000 evra sifra 7209 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Visit our store page
33 br 5 Show on the map
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
Ul MAKEDONIJA NAD KINO VARDAR SE IZDAVA  80M2 -
CENTAR PROLET HIPER EVTIN  STAN 57M2+16M2 737 ЕУР
SREKNA NOVA GODINA -
NOVOGRADBA MICURIN V.MANDUKOVSKI 57M2  NOV 1 000 ЕУР
Në fillim