Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 77M2

1 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 28 Qer 17:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 77m2 3 soben renoviran na 2 od 6 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 7189 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Visit our store page
33 br 5 Show on the map
023165367, 070-546-378
UNIVERZUM
  Online
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID ANEX 117M2 1 100 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 80M2 -
CENTAR G PARK 73m2 1 120 ЕУР
CENTAR  KLUB NA PRATENICI STAN SO  EXTRA CENA -
Në fillim