Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR G ZID POZADI AVTO MAKEDONIJA 87M2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 24 Pri 14:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 87m2 3 soben na 7 od 12 kat so parno i lift cena 1100 evra sifra7241 kon tel 070-546-378;078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
LOKACIJA ZA GRADBA VO KRUGOT NA PIVARA 0 EUR
AERODROM 3 MAK,BRIGADA PRIZEMJE SO  DVOR54M2+65 1 EUR
BONIMI NOVI STANOVI 1 200 EUR
G.ZID SPROTI G.POSTA 67M2 1 120 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione