Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR G ZID SOBOREN HRAN 85M2 1050 EVRA M2

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 18 Maj 15:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR DO  GRADSKA  70M2  250 EVRA 250 ЕУР
CENTAR G ZID SPROTI HOLIDEJ IN 112M2 ANEX 1 150 ЕУР
IMOT VO  HRVATSKA BRASNA 7000M2 DUBROVNIK 0 ЕУР
STAN VO CENTAR G.ZID JOSIP BROZ 90m2 1 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 85m2 3 soben na 8 od 12 kat so parno i lift cena 1050 evra sifra 7166 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
UNIVERZALNA STAN 138M2  0 ЕУР
CENTAR-PARK SPROTI MINISTERSTVO ZA ZEMJODELIE 56M2 1 050 ЕУР
STAN VO AERODROM TC BISER 95M2 790 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK BEKO 57M2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione