Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR G ZID Z.PAZAR 80M2 1100 EVRAM2

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 28 Dhj 14:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava renoviran stan od 80m2 3 soben na 2 od 6 kat so parno i lift cena 1100 evra m2 sifra 7159 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
 G ZID SPROTI SOBOREN HRAM 90M STAN SO EXTRA CENA 0 EUR
SREKNI PRAZNICI 1 EUR
KAPISTEC VASIL GJORGOV 82M2 NOV KAJ CVETEN PAZAR 0 EUR
NOV STAN OD 73M2 VO CRNICE 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione