Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR JUZEN BULEVAR 47m2 NOV VSELIV

56 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 03 Shk 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
***AGENCIJA PARTENON PRODAVA STAN VO CENTAR NA JUZEN BULEVAR GOTOV VSELIV STAN 47M2 NA 2KAT....56000eu +3%......POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim