Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR PROLET 78M2 NA PRIZEMJE IDEALEN I ZA DP

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 16 Jan 15:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14967....AGENCIJA PARTENON PRODAVA STAN VO CENTAR NAS. PROLET NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 78M2 TROSOBEN DVE SPALNI I OGROMEN SALON SO KUJNA I TRPEZARIJA OKOLU 40M2...STANOT E KOMPLET RENOVIRAN I TERASITE E ZATVORENI.....CENA 88000EU...ODGOVARA I ZA DELOVNO RABOTENJE, KANCELARII, ORDINACII, SALON I SL...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
Në fillim