Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR ZELEN PAZAR 91m2

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 18 Pri 15:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR DELOVEN PROSTOR NOVOGRADBA 1 500 ЕУР
UL MAKEDOMIJA 76M2 0 ЕУР
CENTAR 262m2 KUKA -restoran 1 000 ЕУР
CENTAR BUL.KOCO RACIN  50m2 SE IZDAVA 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava 4 soben stan od 91m2, na 2 od 4 kat so parno
Cena 1000 eur m2
Sifra 4224
Kon Tel 070/546-378, 078/221-492, 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
TRI BISERI STAN OD 58m2 1 040 ЕУР
SE IZDAVA  STAN UL MAKEDONIJA 60M2 300 ЕУР
TAFTALIDZE 1 LOKACIJA ZA GRADBA 0 ЕУР
KAPISTEC VASIL GORGOV SPROTI ZEBRA 93m2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione