Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cetirisoben stan vo Micurin

74 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 15 Qer 14:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Se izdava 3 soben stan Taftalidze 1 kaj Katastar 280 ЕУР
GARSONJERA KAJ KATOLICKA 38 400 ЕУР
Se iznajmuva stan na Vodno 350 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 650 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
3/10745 Micurin - karsi skoloto Blaze Koneski

83m2, 4-soben, 2/7 kata, so parno
so lift, nema podrum, dve terasi
orient istok-zapad, 2005 nadgradba, dve klimi,

Cena 74,700E
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Stanbeno delovna zgrada vo Kisela Voda 950 000 ЕУР
Se iznajmuva preubav 47m2 nevselen stan Kapistec 300 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
Novogradba 67m2 vo Aerodrom 70 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione