Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cetvorosoben stan kaj Katolicka crkva

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 Qer 09:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Шифра 24502

Продаваме стан кај Католичка црква со површина од 144м2.По имотен ( 133м2+11м2 тераса+3м2 подрум) Располага со 3 спални соби, 2 купатила, пространа дневна со кујна и тераса. Станот е на 1ви кат, централно греење, како и паркинг место и гаража. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim