Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

DOMIK 2 SOBEN STAN VO HROM

44 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija Domik Nedviznosti 18 Pri 13:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik prodava 2-soben stan 52 m2 na 1 kat vo Hrom, Cena 44.000 Evra - sifra 260812

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
  Online
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 180 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO AERODROM 300 EUR
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM 260 EUR
Në fillim