Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVA NOVI STANA VO KOZLE 67m2 i 71m2

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 24 Pri 07:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodavaat dva trosobni novi stana vo n.Kozle, vo pocetniot del, posle crkvata Sv.Jovan.
Stanovite se vo nova zgrada, vednas vselivi, so Imoten list.
1. 67m2 so dve spalni- orientacija jug-zapad
2. 71m2 so dve spalni- orientacija sever-zapad

Stanovite se na kat3, posleden, no so polna visina na zidovi-nema kosini.

So sekoj stan sledi GRATIS PARKING MESTO PRED ZGRADA!

Cena:1000evra po m2
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra:1268
Kontakt:075 205 008 agent Tanja
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
 STAN OD 63m2 VO AERODROM 46 000 EUR
NOV STAN VO KOZLE 55m2 so 1spalna -
STAN VO AERODROM 80m2 so 3spalni 70 000 EUR
NOV STAN OD 81m2 SO 3 SPALNI VO AERODROM 81 000 EUR
Në fillim