Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan 48m2 vo Taftalidze 2

46 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 27 Nën 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO AERODROM 130 ЕУР
STAN VO OSTROVO 60 000 ЕУР
Se izdava prazen stan pozadi univerzalna 400 ЕУР
EKSTRA STAN VO KAPISTEC 35 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Стан во Тафталиџе 2
Нова зграда од 2006 станот има 2 соби и паркинг место. Балкон од 3м2.

Влатко 078 339 361
Шифра 21461
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava stan vo Centar 400 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN NA VODNO 250 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO VLAE 1 200 ЕУР
Atraktiven stan vo Taftalidze 1 55 000 ЕУР
Në fillim