Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan od 48m2 na 2 kat vo Micurin

44 000 EUR

440 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 27 Sht 16:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavame 2-soben stan od 48m2 (44m2+4m2 terasa) na 2 kat vo Micurin, izgraden pred 8 godini, so lift, parno, vednas vseliv
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Penthouse for rent in Karpos 2 - MIDA 800 EUR
Se izdava stan vo Centar 200 EUR
3soben stan vo Taftalidze kaj Vero 0 MKD
Izdavame ubavo nam. stan od 55m2 vo Centar 320 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione