Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan vo Aerodrom

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 28 Qer 14:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Se izdava novogradba 51m2 vo Karpos 3 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN 80M2 VO CENTAR POZADI SOBRANIE 300 ЕУР
Stan 40m2, 2-soben vo T-2 49 000 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera vo Taftalidze 1 200 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 2/7303 Aerodrom (sproti hotel hilton) se prodava stan 63m2 so edna spalna soba na 1-vi kat so lift. Ima parno i edna terasa. Gleda na juzna strana. Stanot ne e renoviran. Cena 51000 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Visit our store page
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Show on the map
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
IZDAVAME OPREMENA GARSONJERA POZADI RAMSTOR 170 ЕУР
Se izdava 3-soben stan D.Maalo, nov mebel 410 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Aerodrom 250 МКД
Se izdava nov 3-soben stan vo T-1 namesten 250 ЕУР
Në fillim