Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Dvosoben stan vo Centar

47 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 16 Jan 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID.21526

Prodavame 2-soben stan vo Centar na prizemje idealen za ordinacija ili kancelarija, so dve posebni prostorii, hodnik, kupatilo,gradsko parno, resetki na prozorite, so prostor nadvor koj moze da se koristi samo od ovoj stan.

Cena: 47.000 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame 3 soben ubavo nam vo Karpos 4 od 70m2 280 EUR
Nov vednas vseliv 108m2 vo Crnice 0 EUR
Kuka od 220m2 so dvor 600m2 vo D Gruev 120 000 EUR
3 soben stan od 90m2 6 kat vo Karpos 4 73 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione