Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO KOZLE

56 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 01 Tet 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO KARPOS 4 0 МКД
3 SOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
DVA 4 SOBNI STANOVI VO DEBAR MAALO 0 МКД
3 SOBEN STAN VO AERODROM 79 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
НА ПОЧЕТОКОТ НА КОЗЛЕ СЕ ПРОДАВА 48М2 СТАНБЕНА +4М2 ТЕРАСА, НА 2/3 КАТ, ВО МАЛА ЗГРАДА, СЕВЕРНО ОРИЕНТИРАН, ВГРАДЕНИ ПЛАКАРИ И КУЈНА , СО ИЛ, Ш.5413
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC ZA GRADBA VO KOZLE ITNO 122 000 ЕУР
STAN VO GORCE PETROV 57 500 ЕУР
CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 87 000 ЕУР
TROSOBEN NOV STAN VO MADZIR MAALO 67 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione