Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoeben stan so panoramska terasa od 25m2

60 000 EUR

Shitet nga: ohidr pestani 10 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
prodavam prekarsen stan nov vo Akva bblu so korvna tersa so izvoreden pogled cena fiksna 60000 evra
ohidr pestani
070239839
Leaflet
Në fillim