Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EDINSTVENA PONUDA TROSOBEN STAN KAJ PESTALOCI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 28 Mar 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ЕВ.БРОЈ 6080
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА УНИКАТЕН ТРИСОБЕН СТАН ВО ПОСТАРА ГРАДБА СТАНОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.ДВЕ ГОЛЕМИ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ ,ГОЛЕМ ТОАЛЕТ,ГОЛЕМА КУЈНА СО ТРПЕЗАРИСКИ ДЕЛ.84М2 СТАНБЕНА ПОВРШИНА +5М2 ТЕРАСА ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК.ЧИСТ ПОГЛЕД СТАНОТ Е НА 3 КАТ И НАД СТАНОТ ИМА ПРОСТОР КОЈ ШТО ГО КОРИСТАТ САМО СОПСТВЕНИЦИТЕ НА СТАНОТ.НА СЕКОЈ КАТ ИМА САМО ПО ЕДЕН СТАН.
ЦЕНА 81000 ЕВРА

КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Cetirisoben stan vo Novo Lisice 0 EUR
Se izdava 3 soben stan vo Micurin 0 MKD
TOP RENOVIRAN STAN VO GJORCE PETROV 55m2 40 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO CENTAR 62 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione