Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSKLUZIVEN STAN KAPISTEC VODNO 4 SOBEN 85 M2

99 000 EUR

Shitet nga: elizabeta 26 Qer 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA STAN KAPISTEC -VODNO (VO BLIZINA NA ZAVOD ZA REHABILITACIJA) OD 85 M2,4 SOBEN NA VISOKO PRIZEMJE,KLASICEN RASPORED,EKSTRA KVALITET( SO KUJNA KOMPLET SO MASINA ZA SADOVI I ASPIRATOR,VGRADEN PLAKARI),GODINA NA GRADBA 2007.CENA 99.000 EU.
KONTAKT ELIZABETA(AGENCIJA) 078/65-32-33
VESNA 075/65-65-02
elizabeta
078653233
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione