Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EXSLUZIVNI STANOVI VO SKOPJE

Shitet nga: ALI BABA 29 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
NUDiME EXSLUZiVNi STANOVI VO SKOPJE 48 m2 51 m2 57 m2 69 m2 73 m2 KARPOS' DEBAR MALO' CENTAR' GORCE PETROV 'ZA PO VEKE INFO TEL 071-668-338 075-309-418
ALI BABA
071-668-338
Leaflet
Në fillim