Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FAMILIJAREN STAN SO POGLED KON PARK SUMA 127m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 05 Tet 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
DELOVEN KACELARISKI PROSTOR 113 M2,4 KANCELARII 550 ЕУР
BARAKA VO VLAE SO IZLEZ NA TRI ULICI 85 000 ЕУР
KARPOS 4 DO CITY MALL 73M2 1 KAT POGLED KON PARK 59 500 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE SO GARAZA 70 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA FAMILIJAREN APARTMAN VO NASELBA ZELEZARA NAD PRIVATNATA KLINIKA REMEDIKA.
STANOT E VO VKUPNA POVRSHINA OD 127 M2, VO MINI ZGRADA OD SAMO 4 STANBENI EDNICI.
OD PROSTORII POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ,IZDVOENA KUJNA , 3 SPALNI SOBI, 2 BANJI , I GOLEM BALKON OD 20 M2.
POZICIJATA NA DNEVNIOT BORAVOK E SO POGLED KON PARK SHUMA GAZI BABA.
STANOT E VO ODLICNA SOSTOJBA.
SO STANBENATA EDINICA SE PRODAVA I GARAZA SO PODRUMSKA PROSTORIJA VO POVRSHINA OD 16 M2.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46m2 !!! 1 070 ЕУР
NOVI STANOVI VLAE 41 I 42 M2 SO SPALNA CENTR.PARNO 39 900 ЕУР
RENOVIRAN STAN 52M2 2 KAT POZADI LEPTOKARIJA 50 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN  OPREMEN STAN BLIZU SOBORNA 330 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione