Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

G.PETROV 41m2 NOV NAMESTEN STAN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 20 Nën 14:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14957...AGENCIJA PARTENON PRODAVA STAN VO G.PETROV JURIJA VO NOVOGRADBA NA 2KAT 41M2 DVOSOBEN STAN OPREMEN SO MEBEL....VO PRILOG FOTOGRAFII...CENA 31000EU...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim