Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

G.ZID SOBOREN HRAM 86m2

1 105 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 09 Sht 17:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 86m2, 3 soben opremen kompletno so mebel na 4 od 12 kat, so parno i lift
Cena 95 000 eur
SIfra 7183
Kon.Tel. 070/546-378, 078/221-492, 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
AERODROM LOKACIJA ZA GRADBA 0 EUR
KAPISTEC POZADI ZEBRA 94M2 0 EUR
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 60M2 250 EUR
CENTAR G ZID SPROTI RAMSTOR 83M2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione