Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

K.VODA 50M2 OPREMEN STAN KAJ PELAGONIJA

47 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 03 Dhj 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
Karpos 1 renoviran 44m2 dvosoben stan 49 000 ЕУР
Namesten stan novogradba od 53m2 vo Taftalige 1 300 ЕУР
KAPISTEC RUZVELTOVA 93M2 -
CENTAR 50 DIVIZIJA, 52M2 NA 3KAT -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14958... K.VODA KAJ HOTEL PELAGONIJA STAN 50M2 NA 5KAT SO LIFT I PARNO, OPREMEN (MOZNOST I SO STANARI).... CENA 47000EU..POVEKE INFORMACII NA 071/257-405

PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
Në fillim