Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

K.Voda Rasadnik 59m2 dvosoben na 2 kat

54 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 05 Dhj 12:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14899...Agencija Partenon prodava stan vo K.Voda rasadni 59m2 dvosoben stan na 2 kat so lift...cena 54000eu....poveke informacii na 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim