Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAPISTEC DOLNO VODNO ZAVRSNA FAZA 62m2

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate DOMA DOM 14 Mar 14:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
NOV TROSOBEN NAMESTEN 70m2 CENTAR SOBOREN HRAM 400 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 50m2 VO MI-DA KARPOS 2 250 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN 75m2 KAPISTEC KAJ ZAVOD ZA REHAB 350 ЕУР
STAN OD 32m2 KARPOS 3 RUSKI ZGRADI 35 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 4. 414
VO ZAVRSNA FAZA !!!
- (62m2- dvosoben - na 4/5KAT = 70.000E.)
Agencija DOMA DOM
077 705 108 / 109

MONEYGRAM-MONEYTRANSFER
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
ODLICEN TROSOBEN STAN 90m2 KAJ T C ZEBRA KAPISTEC 350 ЕУР
Se izdava ureden trosoben stan vo Taftalidze 75m2 350 ЕУР
KANCELARII 60m2 CENTAR PORTA BUNJAKOVEC 0 МКД
DVOSOBEN 70m2 CENTAR DOM NA GRADZENICI 260 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione