Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kapistec na sam pocetok 34m2

33 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 18 Korr 11:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dia-dom
Kisela Voda 36m2 3 kat ubava lokacija 29 500 ЕУР
Se iznajmuva stan 106m2 nov prazen 250 ЕУР
Stan 38m2 Karpos 2 1 kat 42 000 ЕУР
Stan od 70m2 nov 2 kat Taftalidze 1 67 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup

Kapistec-na sam pocetok skoro Centar-34m2-so lift i parno-95g.na gradba-so moznost da se pregradi spalna-33 000e
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Leaflet
Dia-dom
Univerzalna stan 63m2 nov dve spalni 55 500 ЕУР
Stan od 80m2 vo Hrom 37 500 ЕУР
Stan od 55m2 nov odlicna lokacija Kozle 55 500 ЕУР
Stan od 102m2 vo Taftalidze kompletno renoviran 94 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione