Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KARPOS 1 SIMPO DVOIPOLSOBEN 56 M2 1 KAT

49 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 10 Shk 17:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
RENOVIRAN I OPREMEN STAN NA VLEZ VO CENTO 45 000 EUR
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN STAN VO CRNICE 52m2 270 EUR
KUKA VO ELITNIOT DEL NA BARDOVCI -
NOV TROSOBEN STAN CENTAR 72 M2 DELUMNO OPREMEN 1 034 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1,POZADI SIMPO.
STANOT E VO POVRSINA OD 56 M2,1 KAT,3 PROSTORII,2 TERASI, PODRUM 11 M2.
STANOT SE NAOGA VO POSTARA ZGRADA ,CENTRALNO PARNO GREENJE.
ODLICNA LOKACIJA VO BLIZINA NA UCILISTE,GRADINKA.
PERSPEKIVNA MOZNOST ZA DOBIVANJE DOPOLNITELNA KVADRATURA.
ZGRADATA E VLEZENA VO DUP ZA NADGRADBA I DOGRADBA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
55 I 60M2 NOVA GRADBA KARPOS 3 CITY GARDEN 1 100 EUR
NOV VSELIV TROSOBEN KOZLE 71M2 74 550 EUR
TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 49m2 DO LEPTOKARIJA 45 000 EUR
2 EDINECNI KUKI PLAC 518m2 UREDEN DVOR MADZARI 134 000 EUR
Në fillim