Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KARPOS 4 ANTIKO STAN OPREMEN 63M2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 16 Jan 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14965....AGENCIJA PARTENON PRODAVA STAN VO KARPOS 4 VO KOMPLEKS ANTIKO DVOSOBEN(MOZNOST ZA PREADAPTACIJA) SO POVRSINA OD 63M2 NA 4KAT NE E POSLEDEN SO LIFT I PARNO...RENOVIRAN I OPREMEN KAKO NA SLIKITE....CENA 65000EU ....POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim